Życzenia świąteczne
Życzenia świąteczne
22 grudnia 2021
Pokaż wszystkie

Osprzęt Everun – wielozadaniowe ładowarki

Osprzęt Everun

Osprzęt i akcesoria dodatkowe do ładowarek

Oryginalny osprzęt do ładowarek i koparek Everun jest niezwykle prosty w doborze, ponieważ nasze maszyny zostały zaprojektowane w sposób uniwersalny. Dlatego też bez problemu można do nich dobrać dodatkowe akcesoria niezbędne do wykonywania specjalistycznych konkretnych prac. Dzięki takim możliwościom koparki to nie tylko wielkogabarytowe pojazdy służące do kopania dołów. Obecnie posiadamy wiele ciekawych rozwiązań zarówno pod względem wielkości, mocy jak również funkcjonalności. Ładowarki i koparki uznajemy dzisiaj po prostu za maszyny wielozadaniowe. Wystarczy jedynie dołączyć właściwy osprzęt. Obecnie ładowarki Everun są najlepszymi ładowarkami produkowanymi w Chinach i cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem w wielu krajach europejskich, w tym w Polsce. Ich istotną zaletą jest na pewno wysoka jakość, która nie ustępuje na tym rynku produktom wiodących światowych marek. Ponadto konkurencyjne ceny oraz znakomita opieka serwisowa wyróżniają maszyny na tle pozostałych.

Sprawdź inne możliwości wszechstronnych ładowarek – efektywny osprzęt

W naszej ofercie posiadamy mnóstwo pozycji stanowiących trwałe i bezpieczne oprzyrządowanie, które zostało zaprojektowane specjalnie do ładowarek Everun. Ich praktyczne zastosowanie oczywiście przekłada się usprawnienie i ułatwienie prac budowlanych, ziemnych i tym podobnych. Oto trzy przykładowe propozycje wybranego osprzętu:

 

Chwytaki – np. chwytak do bel

Chwytak do bel przeznaczony jest do załadunku i rozładunku oraz transportu bel sianokiszonki, słomy lub siana. Posiada specjalnie zaprojektowane ramiona o solidnej stalowej konstrukcji zapewniające bezpieczny pewny ścisk bel. Dodatkowo powierzchnia chwytaka została zabezpieczona przez działaniem czynników atmosferycznych techniką malowania proszkowego.

Kosiarki – np. kosiarka bijakowa

Kosiarka bijakowa to z kolei osprzęt który idealnie sprawdzi się przy koszeniu różnego rodzaju nieużytków, łąk, również zachwaszczonych upraw albo pozostałości wszelkiego rodzaju zielonkach, do ścinania chwastów i zarośli na terenach niezagospodarowanych.

Widły – np. widły do palet

Widły do palet to specjalistyczny osprzęt, który służy do bezpiecznego załadunku i transportu ciężkich ładunków. Tego rodzaju narzędzie idealnie sprawdza się na pewno w budownictwie, w transporcie towarów przemysłowych i rolniczych oraz wszędzie tam, gdzie wymagane jest profesjonalnie odbieranie i przemieszczanie europalet. Widły są łatwe w obsłudze, posiadają automatyczną kompensację i co ważne solidne, wykonane z wytrzymałej wysokogatunkowej stali.